Буковина – край толерантний

Перегляди: 6469

Михайло Папієв пообіцяв митрополиту Римо-католицької церкви Мечиславу Мокшицькому допомогти реставрувати костел "Серце Ісуса"

 

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв 31 жовтня зустрівся з митрополитом Львівської митрополії римо-католицької церкви Мечиславом Мокшицьким та настоятелем Римо-католицької парафії Воздвиження Чесного Хреста в Чернівцях Мареком Дроздіком.

Під час зустрічі було обговорено, зокрема, взаємини держави та релігійних організацій, які можуть бути більш продуктивними задля духовного відродження суспільства, його громадянського і морального зростання. Михайло Папієв відзначив, що релігійна ситуація в області стабільна, і це підтверджує статус Буковини як толерантного краю.

Він додав, що обласна влада докладає всіх зусиль, аби релігійні конфесії та громади мали однакові права – з цією метою проведено зустрічі з першими особами усіх релігійних організацій, під час яких розглянуто актуальні питання, що стосуються моралі, виховання дітей, низку соціальних питань. Що стосується потреб римо-католицької громади, то тут першочерговим завданням голова облдержадміністрації назвав реставрацію костелу “Серце Ісуса” в Чернівцях та підкреслив, що виконавча влада краю готова сприяти у реставрації костелу. Михайло Папієв запевнив, що облдержадміністрація повсякчас братиме участь у реалізації конструктивних починань церкви в різних сферах суспільного життя.

Митрополит Мечислав Мокшицький поінформував голову облдержадміністрації про роль римо-католицької церкви в Україні та висловив подяку за підтримку і сприяння розвитку духовності на теренах Буковини.

“Я особливо ціную продуктивний діалог між державою і церквою, що встановився в Україні та у регіонах

зокрема”, – сказав митрополит.

Того ж дня Митрополит Львівської митрополії римо-католицької церкви зустрівся із секретарем Чернівецької міськради Віталієм Михайлішиним.

За матеріалами ”Букінфо”