Новини

Допомога від Кольпінга

ЗАВАНТАЖИЛИ ДОПОМОГУ для наших дорогих людей з півдня України. Продукти харчування, засоби гігієни, медичні матеріали, аптечки, продуктові набори. Громадська орагнізація «Справа Кольпінга в Україні», «Родина Кольпінга» в Чернівцях спільно з Головним управлінням поліції в Чернівецькій області транспортують все до Херсонської області. Щиро дякуємо усім кольпінгівцям з Європи, міжнародним партнерам за гуманітарну допомогу, за тісну співпрацю на благо потребуючих людей та Славу Божу. Бажаємо нашому десанту щасливої дороги та щасливого повернення до дому.

* * *

Представники ГО «Справа Кольпінга в Україні» та «Родина Кольпінга» в Чернівцях передали міській дитячій лікарні (директор Д. Білоус) KERATOGRAPH. Цей прилад для відділення офтальмології привезли доброчинці Ахім, Маріо, Роберт і Франк, які вже повернулися на батьківщину - до Німеччини. Віримо, цей прилад допоможе нашим лікарям врятувати зір багатьом людям.

002

* * *

З великою радістю ВП ГО «Справа Кольпінга в Україні», «Родина Кольпінга» в Чернівцях передали матраци, постільну білизну та ламелі Чернівецькому костьолу Серце Ісуса, настоятель якого ксьондз Станіслав Смольчевський, створює умови для проживання біженців та малоімущих людей. Родини Кольпінга з німецьких міст Гахенбург та Марієнштат передали храму фігуру святого Йосифа. Під час зустрічі всі разом помолились за мир в Україні та пом'янули в крипті полеглих 60 польських легіонерів, які загинули на теренах Буковини в Першій світовій війні.

Слава Україні! Героям Слава! Treu Kolping!

Валентина КМЕТЬ

Super User

 

Публікація висловлює лише думки автора/авторів і не може ототожноватися з офіційною позицією Канцелярії Голови Ради Міністрів

stopka2023