Головна Новини В Україні 12 квітня оголошене днем жалоби за жертвами авіакатастрофи під Смоленськом

Газета польська Буковини

Цікаве в мережі

Прогноз погоды в Чернівцях » УкраїнаКористувальницький пошук

В Україні 12 квітня оголошене днем жалоби за жертвами авіакатастрофи під Смоленськом PDF Друк E-mail
Неділя, 11 квітня 2010 17:24


Президент України Віктор Янукович оголосив понеділок, 12 квітня, днем жалоби в Україні у зв'язку з авіакатастрофою під Смоленськом, в якій загинули Президент Польщі Лех Качиньський і велика група польських політиків і військових. Про це В.Янукович сказав в під час відвідин посольства Польщі в Києві.

У зв'язку із трагічною загибеллю 10 квітня 2010 р. Президента Польщі Леха Качиньського і його дружини Марії, інших високопосадовців Польщі та осіб, які їх супроводжували, постановляю оголосити в Україні 12 квітня 2010 р. днем жалоби... У день жалоби приспустити державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на всій території України, а також закордонних дипломатичних установ України; скасувати в Україні розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програм теле- і радіопередач, - йдеться в указі Президента.

Тим часом, в Смоленську пройшла церемонія прощання із загиблим Президента Польщі. Після цього тіло Л.Качиньського було відправлене до Варшави з військового аеродрому Смоленську.

В даний час літак з тілом загиблого Президента Польщі вже приземлився в столичному аеропорту „Окєнцє”. Спецлітак супроводжували винищувачі МіГ-29, в аеропорту рейс зустріла почесна варта Війська Польського.

Відзначимо, що завтрашній день оголошений траурним в багатьох державах світу.

У Польщі оголошений національний семиденний траур.