Головна Релігійне життя

Газета польська Буковини

Цікаве в мережі

Прогноз погоды в Чернівцях » УкраїнаКористувальницький пошук

Релігійне життя
Буковина – край толерантний PDF Друк E-mail
Вівторок, 01 листопада 2011 00:00

Михайло Папієв пообіцяв митрополиту Римо-католицької церкви Мечиславу Мокшицькому допомогти реставрувати костел "Серце Ісуса"

 

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв 31 жовтня зустрівся з митрополитом Львівської митрополії римо-католицької церкви Мечиславом Мокшицьким та настоятелем Римо-католицької парафії Воздвиження Чесного Хреста в Чернівцях Мареком Дроздіком.

Під час зустрічі було обговорено, зокрема, взаємини держави та релігійних організацій, які можуть бути більш продуктивними задля духовного відродження суспільства, його громадянського і морального зростання. Михайло Папієв відзначив, що релігійна ситуація в області стабільна, і це підтверджує статус Буковини як толерантного краю.

Він додав, що обласна влада докладає всіх зусиль, аби релігійні конфесії та громади мали однакові права – з цією метою проведено зустрічі з першими особами усіх релігійних організацій, під час яких розглянуто актуальні питання, що стосуються моралі, виховання дітей, низку соціальних питань. Що стосується потреб римо-католицької громади, то тут першочерговим завданням голова облдержадміністрації назвав реставрацію костелу “Серце Ісуса” в Чернівцях та підкреслив, що виконавча влада краю готова сприяти у реставрації костелу. Михайло Папієв запевнив, що облдержадміністрація повсякчас братиме участь у реалізації конструктивних починань церкви в різних сферах суспільного життя.

Митрополит Мечислав Мокшицький поінформував голову облдержадміністрації про роль римо-католицької церкви в Україні та висловив подяку за підтримку і сприяння розвитку духовності на теренах Буковини.

“Я особливо ціную продуктивний діалог між державою і церквою, що встановився в Україні та у регіонах

зокрема”, – сказав митрополит.

Того ж дня Митрополит Львівської митрополії римо-католицької церкви зустрівся із секретарем Чернівецької міськради Віталієм Михайлішиним.

За матеріалами ”Букінфо”

 
Жалобна служба у парафіяльному костелі Воздвиження Святого Хреста, м. Чернівці 12 квітня PDF Друк E-mail
Понеділок, 12 квітня 2010 13:56

Жалобна служба у парафіяльному костелі Воздвиження Святого Хреста,
м. Чернівці 12 квітня 2010 року
Службу відправляє ксьондз-пробощ Марек
На службі присутні діти з Польщі, які приїхали на обмін до дітей із гімназії у Заставні

 

Żałobna msza w Kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
m. Czerniowce 12 kwietnia 2010 roku
Odprawia Ksiądz-proboszcz Marek
Na mszy są obecni dzieci z Polski, którzy przyjechali na wymianę do dzieci z gimnazium w Zastawnie.