Події

Профільна підготовка старшої школи

За проєктом «Об'єднання громад -- задля сталого економічного зростання», який впроваджує Агенція розвитку громад Буковини, в Красноїльській територіальній громаді відкрили центр креативного та професійного розвитку, презентували роботу створених столярно-слюсарної та швейної майстерень.

Вітаючи присутніх, начальниця управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Чернівецької районної військової адміністрації Людвига ЦУРКАН зазначила, що посилення економічної спроможності територіальних громад, створення матеріально-технічних передумов для професійного зростання молоді, розвитку молодіжного підприємництва, покращення якості управління ресурсами в громадах -  надзвичайно актуальне питання особливо в складних умовах воєнного часу. Красноїльська громада завжди була і залишається одною з найпотужніших в області завдяки відданій праці місцевих мешканців, правильного управлінського менеджменту та адекватної фінансової політики керівництва громади. Освітня галузь постійно потребує підтримки, адже в наш час без реалізації інноваційних заходів щодо формування профільної старшої школи, налагодження співпраці з закладами професійно-технічної освіти та соціальної адаптації дітей до умов дорослого життя не можливо говорити про розвиток цієї сфери нашого життя.

Для учнівській молоді громади на базі центру відбувся «День професій», під час якого здобувачі освіти під чітким супроводом кваліфікованих майстрів виробничого навчання професійно-технічного училища №8, керівників навчального центру «Ботеон.Чернівці» Тетяни та Ігоря Мосін, представників медичної галузі відвідали цікаві майстер-класи та мали змогу дізнатися про енергоменеджмент, надання медичної допомоги та безпеку, косметологію, готельно-ресторанну справу, перукарську справу, 3-D моделювання, персональний бренд, а ще виготовляли гердани, створювали сумки-шопери, отримували перші навички в кулінарії і, навіть, спробували себе у ролі моделей на подіумі.

Крім того, на базі освітніх закладів громади був організований благодійний ярмарок, зібрані кошти від якого передано капеланському батальйону «Миротворець» для Збройних Сил України. Чернівецька районна військова адміністрація щиро вдячна голові територіальної громади Степану Драгуну, виконавчій директорці Агенції розвитку громад Буковини Нелі Малько, начальниці відділу освіти Катерині Максимюк, директорам та педколективам закладів освіти за пліднк співпрацю.

Super User

 

Публікація висловлює лише думки автора/авторів і не може ототожноватися з офіційною позицією Канцелярії Голови Ради Міністрів

stopka2023