Події

Майбутні журналістки теж навчалися в Лодзі

Завершилася зимова програма обміну студентами між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Лодзьким університетом (Польща). За угодою про міжнародну співпрацю університетів участь у ній взяли дві студентки кафедри журналістики філологічного факультету ЧНУ Тетяна Бабина та Олександра  Окіпняк.

Вони навчалися в Лодзі протягом двох семестрів: літнього  -  з 20 лютого до 2 липня 2023-го та зимового - з 1 жотвня 2023-го до 25 лютого 2024-го. За словами дівчат, час, проведений в Лодзькому університеті  пішов їм на користь і, звісно, сподобався. Всі лекції та практичні заняття відбувалися англійською мовою, тож навчання в Лодзі допомогло їм удосконалити знання іноземної. У першому семестрі була можливість вивчати  також польську мову як додатковий предмет. Ці уроки дали чимало хороших результатів для комунікації з друзями-поляками та людьми, які не володіють англійською.

Студентки опанували декілька фахових курсів, серед яких, зокрема, мультимедійні технології, радіо в практиці, мова  медіа, медіа-сторітелінг, документальне аудіо, радіо-арт, комп'ютерне вивчення мови та ін.. За результатами навчання Тетяна та Олександра отримали гарні знання та навички з журналістики, медіа, культури та мови.

Бажаємо учасникам обміну подальших успіхів у їхніх академічних та особистих зусиллях!

 

Super User

 

Публікація висловлює лише думки автора/авторів і не може ототожноватися з офіційною позицією Канцелярії Голови Ради Міністрів

stopka2023