Події

Урочисте завершення двадцятого ювілейного Фатімського року в Чернівцях у костелі Св.Архангела Михаїла, що в Садгорі

У п’ятницю, 13 жовтня 2023 року в костелі Св.Архангела Михаїла – Санктуарії Матері Божої Фатімської на Садгорі відбулись урочисті завершальні в цьому році Фатімські чування. Ось уже двадцять років безперервно кожного місяця з травня по жовтень тринадцятого числа відбуваються ці особливі богослужіння до Матері Божої.

Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії РКЦ Едвард Кава. Йому співслужили отець Владислав Гримський, канцлер митрополичої курії і численна група священників з усієї дієцезії, а також отці з УГКЦ.

«Об’єднуємось сьогодні в спільній молитві з санктуаріями і костелами де є це богослужіння – сказав на початку урочистості отець-настоятель Кшиштоф Сапальський – приходимо до Матері Божої Фатімської щоб вчитися в неї і слухати її вказівок як жити, як прийти до завершення війни в Україні, як просити Бога про мир у світі».

У своїй проповіді єпископ Едвард Кава сказав : «Господь завжди дає і діє. Зараз ми не можемо просто сидіти і чекати, ми не можемо бути просто людьми які нічого не роблять, маємо бути зараз дуже сильно активовані духовно і це є наше покликання. Сьогодні в кожному костелі, кожній парафії, в кожному домі і кожному серці має лунати молитва і це надзвичайно важливо. Ми не можемо в цей час жити так, ніби нічого не відбувається. Ми навпаки маємо більше молитись, бути близько Бога, бути під покровом Марії.»

На завершення чування відбулась молитва Розарію зі свічками та процесія навколо костелу.

Марина Дороніна

Super User

 

Публікація висловлює лише думки автора/авторів і не може ототожноватися з офіційною позицією Канцелярії Голови Ради Міністрів

stopka2023